Apartament Me Qera Dublex Lungomare

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 5 gasten
  • 3 bedden

Locatie

    1-slaapkamer Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë heeft een ligging aan het strand en biedt uitzicht op de berg op afstand van 3 km van Marina Bay Luxury Resort and Spa. Het 75 m² grote appartement bevat wifi en ligt in het strandgebied in Vlorë.

    Dit appartement is op een klein stukje lopen van het Plazhi i Ri strand gelegen. Apartament Me Qera Dublex Lungomare ligt binnen 10 minuten rijden tot de Tempel van Kuz Baba. De 1-badkamer accommodatie is op binnen 7 km van Kaninë Castle gelegen.

    Dit appartement biedt gasten een zitruimte en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    Maak uw verblijf nog aangenamer in Apartament Me Qera Dublex Lungomare met een complete keuken, ingericht met een koelkast en keukengerei voor uw comfort.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë

    Dit appartement biedt gasten een zitruimte en een woonkamer, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Kamer foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Buitenkant foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Buitenkant foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Kamer foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Faciliteiten foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Kamer foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Interieur foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Badkamer foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Buitenkant foto Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 75 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Albanië

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Apartament Me Qera Dublex Lungomare?
      De grootte van Apartament Me Qera Dublex Lungomare is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartament Me Qera Dublex Lungomare Vlorë